فرمانده کل سپاه درگذشت سردار احمد فضائلی را تسلیت گفت

در پی درگذشت سردار احمد فضائلی فرمانده اسبق دانشگاه امام حسین(ع)، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام سرلشکر جعفری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

بیت معظم مرحوم سردار سرتیپ پاسدار دکتر احمد فضایلی

سلام علیکم

خبر رحلت سردار فرهیخته و سرافراز دکتر احمد فضایلی واصل و موجب تألم و تأثر خاطر فراوان گردید.

درود خدا بر آن مجاهد فی سبیل الله که عمر پر برکت خویش را در سایه سار قرآن و اهل بیت معظم علیهم السلام به مجاهدت خالصانه از جبهه مقاومت در سوریه و لبنان تا جبهه های نور و پس از آن در سنگر های گوناگون از جمله میادین علمی- پژوهشی و آموزشی سپری و هماره در قامت یک فرمانده دانشمند، خردمند، هوشمند با نقش آفرینی های خود در عرصه های صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام، در مسیر نورانی جهاد و شهادت و ولایت پای فشرد و سرانجام نیز با ردای مقدس جانبازی دوران مجاهدت و با داشتن دغدغه های زلال و مقدسی همچون دغدغه اسلام، انقلاب، امام و رهبری، به دیدار حق شتافت. باشد که حضرت حق آن سردار مخلص، خدوم و ولایت‌مدار را به پاس این خدمات خالصانه و مجاهدت صادقانه در نعیم مقیم و در جوار همرزمان شهیدش از خوان رحمت واسعه خویش بهره مند گرداند. ان شاءالله

اینجانب فقدان آن فرمانده عزیز و مخلص را به خانواده معزز، بستگان و نیز همه همرزمان آن مرحوم تسلیت عرض نموده، از قادر متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همنشینی با شهدا، صلحا و صدیقین و برای بازماندگان صبر و شکیبایی توام با عزت و سعادت مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی