ستاره ملی پوش در راه استقلال ؛ عزم جزم استقلال برای جذب شاه ماهی

امید نورافکن مدافع فصل گذشتۀ تیم فوتبال استقلال تهران در پایان فصل به تیم شارلوا بلژیک پیوست. به نظر می‌رسد این بازیکن جوان پس از گذراندن یک دورۀ نه‌چندان موفق قصد بازگشت به تیم سابق خود را دارد.

گفته می‌شود نورافکن به حضور دوباره در جمع آبی‌پوشان حتی به صورت قرضی کاملاً رضایت دارد. وی با باشگاه شارلوا نیز مذاکره کرده و موقعیت او برای بازگشت به استقلال فراهم است. حال تنها اقدام باشگاه تهرانی باقی می‌ماند که به احتمال فراوان پس از بازگشت از اردوی ترکیه توافق نهایی انجام خواهدشد.

امید نورافکن ملی پوش جوان تیم استقلال که در ابتدای فصل این تیم را به مقصد شارلوا ترک کرد و با قرارداد بلندی مدت به این تیم اروپایی پیوست، در حال حاضر در تهران حضور دارد.

استقلالی‌ها در صدد هستند تا ملی پوش جوانشان را برای نیم فصل دوم بار دیگر به خدمت بگیرند اما این بازیکن تحت قرارداد باشگاه بلژیکی است و رقم خوردن این اتفاق ملزم به جلب رضایت باشگاه مبدا می‌باشد.

شرایط این بازیکن تا یک هفته آینده مشخص می‌شود و آنگاه شفر می‌داند که آیا می‌تواند در نیم فصل دوم روی این بازیکن حساب کند یا خیر.

نورافکن توانایی بازی کردن در دو پست هافبک دفاعی و دفاع چپ را دارد و در صورت اضافه شدن به استقلال، بر قدرت تدافعی این تیم اضافه خواهد شد.